Zakochani po uszy: Laura i Marcin będą mieli romans?! Weterynarz zdradzi Wiki?

2020-01-13 17:12
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trzeci sezon Zakochanych po uszy rozpoczął się 13 stycznia i już od pierwszego odcinka scenarzyści nie szczędzą widzom emocji. Nie tylko Asia zdecydowała się na wcześniejszy powrót i podjęła decyzję, że chce związać się z Piotrem, ale też... zamieszkała i zaręczyła się z nim! Sprawy między tą dwójką idą do przodu bardzo szybko, a tymczasem zaczyna się psuć między Wiki i Marcinem.

Zakochani po uszy: nad małżeństwem Marcina i Wiki zaczynają zbierać się czarne chmury? Niestety, pierwsze odcinki trzeciego sezonu serialu zapowiadają, że u jednej z ulubionych par fanów Zakochanych po uszy zaczyna się chyba psuć. Czy Laura, która przyszła na staż do kliniki, może namieszać w ich małżeństwie?

Zakochani po uszy: Marcin i Laura będą mieli romans?

Wiktoria, mimo że bardzo kocha Marcina, od początku miała duże wątpliwości co do ślubu. Zgodziła się przyjąć jego oświadczyny, jednak później zrozumiała, że nie jest gotowa do małżeństwa. Ostatecznie para jednak pobrała się i wszystko układało się świetnie. Na początku trzeciego sezonu jednak Wiki ma dla swojego męża coraz mniej czasu, a koło przystojnego weterynarza zaczyna kręcić się Laura, krewna pani Joli, która rozpoczęła staż w klinie.

Pani Jola bardzo mocno namawia Laurę, aby spróbowała przekonać Marcina, żeby dał jej etat, jednak Laura ma chyba nieco poważniejsze plany... Co więcej, gdy dziewczyna zostanie zatrudniona w klinice na pół etatu i zorientuje się, że wszystkie dyżury ma z Asią, będzie bardzo niezadowolona. Tymczasem Marcin ma żal do Wiki, że ta ma dla niego za mało czasu i nie stawiła się kolejny raz na spotkaniu z jego rodzicami. Napięta sytuacja pchnie go w ramiona Laury? Niestety wiele na to wskazuje!

NAJNOWSZE