Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?

2019-05-21 17:07
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy to serial, który błyskawicznie zdobył bardzo dużą widownię. Fani produkcji bardzo szybko wciągnęli się w historię młodych ludzi, którzy próbują ułożyć sobie życie u progu dorosłości. Dużo emocji wzbudza zwłaszcza jeden z głównych wątków serialu, czyli trójkąt miłosny Asi, Piotra i Sylwii. Jak potoczy się ta historia i kiedy będziemy mogli dalej ją śledzić?

Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami i kiedy serial powróci na antenę TVN7? Serial miał swoją premierę w styczniu 2019 i do tego czasu zdążył już zyskać sporą rzeszę fanów. Niestety, jeszcze przed wakacjami rozpocznie się przerwa i będziemy musieli na jakiś czas pożegnać się z bohaterami Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?

Mimo że akcja serialu jest ostatnio mocno emocjonująca, na rozwiązanie pewnych wątków będziemy musieli troszkę poczekać. Do końca maja TVN7 wyemituje odcinki do 77 włącznie. Odcinek 77 zostanie wyemitowany w czwartek 30 maja o stałej porze - 19:30. Co ważne - nie jest to koniec pierwszego sezonu! Składa się on łącznie ze 120 odcinków, których emisja zostanie wznowiona po wakacjach.

Zakochani po uszy - sceny łóżkowe. Galeria

Zakochani po uszy - kiedy nowe odcinki?

Od czerwca w niedziele rozpoczną się powtórki odcinków, które były w regularnej emisji w maju. Natomiast premierowe odcinki Zakochanych po uszy powrócą dopiero po wakacjach - najprawdopodobniej już od września.

NAJNOWSZE