Zakochani po uszy - co po zakończeniu? Na TVN7 trafi nowy serial?

2021-04-22 19:14 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy to już niemal kultowa produkcja TVN7, której emisja rozpoczęła się w styczniu 2019 roku. Początkowo serial emitowany był przez pewien czas w TVN, jednak gdy zebrał odpowiednio dużą widownię, został przeniesiony do sąsiedniej stacji. Zakochani po uszy to pierwszy autorski serial TVN7, którego odcinki ukazywały się aż cztery razy w tygodniu. Mimo że produkcja ma w Polsce ogromną rzeszę fanów, stacja poinformowała w styczniu 2021 roku, że obecnie emitowany piąty sezon będzie ostatnim.

Zakochani po uszy - co po zakończeniu? Na TVN7 możemy spodziewać się kolejnej produkcji? Serial Zakochani po uszy skupiał się na losach współczesnych dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy stopniowo wkraczają w kolejne etapy życia. Randkują, zaręczają się, zmieniają prace i zakładają rodziny. Serial pełen był także bardzo niespodziewanych zwrotów akcji i intryg, o które dbała cała gama czarnych charakterów na przestrzeni lat.

Zakochani po uszy - co po zakończeniu?

Piąty sezon Zakochanych po uszy będzie nie tylko ostatnim, ale także wyjątkowo długim. Jego emisja nie skończy się przed wakacjami - odcinki mają być emitowane aż do końca sierpnia. Jednak wcześniej już pożegnamy się z głównymi bohaterami - serialowi Sylwia, Asia i Piotr w połowie kwietnia poinformowali fanów na Instagramie, że zakończyli pracę na planie zdjęciowym, a ich wątki mają zostać domknięte jeszcze przed finałowymi odcinkami.

Fani serial zastanawiają się jednak - co dalej? Co będzie można oglądać, gdy Zakochani po uszy znikną już na dobre z anteny TVN7? Jak na razie stacja nie dała odpowiedzi, jednak istnieje duża szansa, że miejsce Zakochanych po uszy zajmie nowy serial. Produkcja ma bowiem bardzo dobrą porę emisji - godzinę 19:30 - którą TVN z pewnością będzie chciał wykorzystać na program, który przyciągnie przed telewizory dużą widownię. Co więcej, Zakochani po uszy zakończą się także tuż przed rozpoczęciem nowej, jesiennej ramówki, która zwykle zaczyna się na początku września. Z pewnością w tym czasie w telewizji pojawi się dużo ciekawych nowości. Jest duża szansa, że szczegóły poznamy jeszcze przed wakacjami.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE