Zakochani po uszy: AWANTURA w kamienicy! Pani Jola przyłapie Alejandro z Laurą!

2019-11-18 16:22
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Hiszpan Alejandro, który przyjechał z Paulą do Polski, miał okazać się jej miłością życia. Paula była z nim niezwykle szczęśliwa, Alejandro dodał jej odwagi, aby przeciwstawiła się Sylwii, wspierał ją na każdym kroku, a w dodatku para razem otworzyła sklep z winami. Hiszpan nie podobał się od początku pani Joli, która sądziła, że niektóre jego zachowania są nieco podejrzane. Okazuje się, że właścicielka kamienicy mogła naprawdę mieć rację!

Zakochani po uszy: Alejandro zdradza Paulę z Laurą! Takiego odkrycia dokona ku swojemu zdumieniu pani Jola. Laura to nowa postać w serialu, która pojawiła się dopiero kilka odcinków temu. Jest rodziną pani Joli, a właścicielka kamienicy załatwiła jej możliwość pracy w klinice weterynaryjnej. Z udziałem Laury dojdzie do naprawdę gorącej sytuacji w Zakochanych po uszy!

Zakochani po uszy: awantura w kamienicy! Pani Jola przyłapie Laurę z Alejandro

Okazuje się, że obawy i podejrzenia, które pani Jola miała wobec Alejandro, okażą się prawdziwe! Paula już od jakiegoś czasu także zaczynała wątpić, czy jej chłopak na pewno jest tym, za kogo się podaje i czy jest do końca uczciwy. W odcinku 124 straszną prawdę odkryje pani Jola.

Pani Jola spotka Paulę na dziedzińcu kamienicy. Dziewczyna Alejandro poprosi panią Jolę, aby porozmawiała z Laurą i powiedziała jej, że Hiszpan jest już zajęty. Właścicielka kamienicy zbędzie Paulę śmiechem i uda się do gabinetu weterynaryjnego. Zobaczy tam, jak Laura i Alejandro w pośpiechu wychodzą z pomieszczenia, zakładając ubrania! Wściekła pani Jola zmiesza z błotem zarówno Laurę, jak i Alejandro. Czy Paula dowie się prawdy? Dowiemy się o tym zapewne już w kolejnych odcinkach!

NAJNOWSZE