Zakochani po uszy odc. 128: Zosia postanawia wrócić do Krakowa i złożyć zeznania. Czy to ostatecznie pogrąży Sylwię?

2019-11-15 10:16 kw
Zakochani po uszy
Autor: materiały prasowe

Do kliniki dołączył niedawno Jacek, który nieźle zawrócił w głowie Pawłowi. Od początku w dosyć odważny sposób go podrywał, czym wzbudzał zazdrość byłego chłopaka Pawła - Eryka. Paweł początkowo czuł się całą sytuacją skrępowany, ale później postanowił podjąć odważne kroki. Zerwał z Erykiem i całkowicie oddał się nowej relacji. Niestety okazuje się, że Jacek nie traktuje tego tak poważnie, jak on. Czy złamie Pawłowi serce? Z kolei do Krakowa powraca Zosia, która postanawia zeznawać przeciwko Sylwii...

Zakochani po uszy odc. 128: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku uwielbianego serialu? Sylwia czuje, że jej plan okazał się katastrofą. Wszystkie jej kłamstwa wychodzą na jaw, a ona ma coraz większe grono wrogów. Wie, że jeśli Zosia wróci do Krakowa i złoży zeznania przeciwko niej, trafi do więzienia. Kiedy dowiaduje się, że Zosia przebywa w Kielcach, postanawia tam jechać, aby z nią porozmawiać i przekonać ją do siebie. Zosia jednak już podjęła decyzję. 

Zakochani po uszy odc. 128: streszczenie

Kuba i Milena starają się pocieszyć załamaną Paulę. Paweł zbyt mocno angażuje się w związek z Jarkiem. Jest zawiedziony, kiedy okazuje się, że Jarek podchodzi do ich znajomości nieco inaczej. Kiedy wychodzi na jaw, że Zosia przebywa w Kielcach, Sylwia jedzie tam, by z nią porozmawiać. Zosia jednak postanawia wrócić do Krakowa i złożyć zeznania.

NAJNOWSZE