Zakochani po uszy: Asia i Piotr NIE BĘDĄ razem?! Dowody na to, że ich związek nie wypali

2019-11-08 13:10
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy, serial codzienny TVN7, miał premierę w styczniu 2019 roku. Po wakacjach stacja rozpoczęła emisję drugiego sezonu, a produkcja zbiera coraz większa liczbę fanów. Fabuła, która skupia się przede wszystkim na trójkącie miłosnym, który tworzą Sylwia, Asia i Piotr, powoli zaczyna się wyjaśniać, gdy na jaw wychodzą kłamstwa Sylwii. Niemal wszyscy fani Zakochanych po uszy trzymają kciuki za to, aby na końcu Asia i Piotr wrócili do siebie, jednak czy rzeczywiście tak się stanie?

Zakochani po uszy: dowody na to, że Asia i Piotr nie wrócą do siebie. Ulubiona para widzów jednak nie będzie razem na koniec? Naprawdę wiele na to wskazuje. Mimo że małżeństwo Sylwii i Piotra to już niemal na pewno przeszłość, przed parą zakochanych stoi jeszcze szereg problemów. Dlaczego związek pani weterynarz i dentysty może faktycznie nie mieć racji bytu?

1. Tomek i Asia wyjadą

Piotr jest co prawda wolny, jednak Asia cały czas jest dziewczyną Tomka. Co więcej, bardzo go kocha i jest z nim szczęśliwa. Co więcej, Tomek zaproponuje Asi, aby wyjechała z nim do Stanów, a ona przystanie na ten pomysł! Jeśli wyjazd dojdzie do skutku, Asia i Piotr nie mają szans na happy end.

2. Sylwia nie odpuści

Ciemnowłosa intrygantka co prawda twierdzi, że nie zamierza już wracać do Piotra, jednak jej dotychczasowe występki pokazują, że może po prostu z czystej złośliwości chcieć odegrać się na Asi. Znając jej umiejętności, niewykluczone, że zrobi coś, co zaszkodzi Asi i sprawi, że Piotr nie będzie chciał jej znać.

3. Piotr nie będzie gotowy

Przez ostatnie lata Piotr przeszedł naprawdę dużo. Dowiedział się, że cały jego dziesięcioletni związek z Sylwią zbudowany jest na kłamstwach i intrygach. Do tego doszedł wstrząs spowodowany utratą ukochanej siostry. Piotr może teraz po prostu nie być w stanie psychicznie udźwignąć tworzenia nowego związku z Asią.

4. Asia wybierze Tomka

Mimo uczuć, jakimi darzy Piotra, Asia ma do niego duży uraz. Jak sama przyznaje, Piotr cały czas wierzył Sylwii, zostawiając Asię, a koniec końców ożenił się z nią. W pewnych momentach potraktował Asię bardzo nie w porządku, o co pani weterynarz ma prawo mieć do niego żal.

NAJNOWSZE