Zakochani po uszy

i

Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy 342: Malwina i Tomek starają się o dziecko! Karolinie nie dają spokoju słowa Klary

2021-05-12 16:05

Jak zakończy się seriali Zakochani po uszy i w jaki sposób potoczą się losy jego bohaterów? To pytanie nurtuje wszystkich fanów serialu. Zwłaszcza że w ostatnich odcinkach w życiu Piotra, Sylwii, Asi, Pauli czy Kuby bardzo dużo się dzieje! Przed nami już tylko kilka miesięcy emisji odcinków serialu - obecnie emitowany piąty sezon produkcji jest bowiem ostatnim. Jego emisja zaplanowana została do końca sierpnia tego roku.

Zakochani po uszy 342: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Widzowie, którzy śledzą losy bohaterów Zakochanych po uszy, cały czas czekają, aby poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania jeszcze przed zakończeniem emisji serialu. Czy Michał znajdzie Sylwię? Czy synek Soni wyzdrowieje? I czy ona i Bartek będą nadal razem..?

Zakochani po uszy 342: streszczenie

Karolinie nie dają spokoju słowa Klary, postanawia porozmawiać o tym z Radkiem. Radek jest przekonany, że to wina Samanty, która chce ich skłócić. Wkrótce Samanta zamieszcza na swoim insta wiadomość o tym, jak Radek ją zdradzał. Karolina odkrywa wpis Samanty oraz posty kobiet rzekomo skrzywdzonych przez Radka… Tymczasem Malwina i Tomek starają się o dziecko.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała