Zakochani po uszy 340: Paula i Kuba idą na pogrzeb Zośki. Danuta godzi się na warunki Tymona!

2021-05-07 20:09 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Paula i Kuba mieli przez Zośkę poważne problemy. Początkowo zostawiła swoją córeczkę Kubie i nie chciała mieć z nią nic wspólnego. Paula zaczęła włączać się w opiekę nad dziewczynką, aż w końcu ona i Kuba stworzyli rodzinę i planują ślub. Jednak niespodziewanie Zośka postanowiła znów pojawić się w ich życiu. Zaczęła szantażować Kubę i żądać od niego pieniędzy. Jednak jej zamiary przerwała zagadkowa śmierć Zośki.

Zakochani po uszy 340: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Tymon przedstawił Danucie warunki, pod jakimi zgodzi się poddać badaniom, czy może zostać dawcą szpiku dla Stasia. Danuta nie ma wyboru - postanawia zgodzić się i zapłacić Tymonowi kwotę, jaką jej podał. Sonia jednak niczego nie wie.

Zakochani po uszy 340: streszczenie

Klara i Samanta mszczą się na Radku, co sprawia, że Karolina nabiera wątpliwości, czy nie za bardzo ufa Radkowi. Tym bardziej, że Klara i Samanta posuwają się do coraz większych intryg… Paula i Kuba idą na pogrzeb Zośki, ponieważ to ona była biologiczna matką Jagódki. Kuba wciąż ma żal do narzeczonej, że podejrzewała go o morderstwo… Danuta zgodziła się zapłacić Tymonowi za to, by przebadał się na zgodność szpiku i bycie dawcą dla Stasia. Bartek domyśla się prawdy. Niczego nieświadoma Sonia dziękuję Tymonowi.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE