Zakochani po uszy 336: Kuba jest przesłuchiwany w sprawie Zośki. Sonia prosi Tymona o pomoc w sprawie Stasia

2021-04-30 16:15 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Synek Soni i Tymona niespodziewanie zachorował. Stan chłopca był bardzo niepokojący, dlatego babcia zdecydowała się zabrać go do szpitala. Po badaniach okazało się, że Staś choruje na białaczkę. Załamana Sonia próbuje zrobić wszystko, aby jej synek wyzdrowiał. Po wizycie u specjalisty okazało się, że Staś potrzebuje przeszczepu szpiku. Sonia nie ma wyboru - decyduje się nawiązać kontakt z Tymonem, aby się przebadał i sprawdził, czy nie mógłby zostać dawcą.

Zakochani po uszy 336: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Kuba ma kolejne problemy, mimo że to on był przez nią szantażowany. Okazuje się, że był ostatnią osobą, która kontaktowała się z Zośką przed jej śmiercią. Jest przesłuchiwany przez policję. Czy uda się ustalić, co tak naprawdę się stało? 

Zakochani po uszy 336: streszczenie

Kuba ma kłopoty, policja przesłuchała go w związku ze śmiercią Zośki. Jednocześnie Janka postanawia udowodnić niewinność Tosi i pomóc jej w ujawnieniu prawdy. Wojtek po przemyśleniu stwierdza, że Janka może mieć rację w sprawie Tosi. Możliwe, że ktoś wrobił dziewczynę w kradzież, uważa, że to był Tymon. W klubie pojawia się wierzyciel Tymona i żąda zwrotu długu, daje mu tydzień na zdobycie stu tysięcy złotych. Tymczasem Sonia i Bartek po wizycie u dra Rudzkiego szukają dawcy szpiku dla Stasia. Sonia prosi Tymona o pomoc, chce by poddał się badaniom na bycie dawcą szpiku dla synka.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE