Zakochani po uszy 329: Wiki wyprowadza się z mieszkania jej i Marcina. Tosia ukradła jej portfel?

2021-04-15 19:30 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Przed nami ostatnie odcinki uwielbianego przez widzów serialu. Emitowany obecnie piąty sezon Zakochanych po uszy będzie ostatnim. Jednak zanim dowiemy się, jak zakończą się historię poszczególnych bohaterów, w serialu sporo się jeszcze wydarzy. Wiadomo jednak, że przed ostatnim odcinkiem Zakochanych po uszy z serialem pożegnają się Kamila Kamińska i Michał Meyer - czyli serialowi Sylwia i Piotr. Odcinki piątego sezonu mają być emitowane aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy 329: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Wiki przeżyła prawdziwy dramat z powodu Marcina. Jej mąż wyjechał do Stanów Zjednoczonych, Wiki miała do niego dołączyć, jednak postanowiła zostać i pomóc Asi, która jej potrzebowała. W tym czasie Marcin ułożył sobie życie z kimś innym. Wiktoria chce zakończyć z przeszłością i wyprowadza się z ich wspólnego mieszkania.

Zakochani po uszy 329: streszczenie

Wiki wyprowadza się z mieszkanie jej i Marcina. W przeprowadzce pomagają jej Iza i Janek, a wkrótce dołącza do nich Wojtek z Tosią. Po ich wizycie okazuje się, że zniknął portfel Wiki. Kiedy odnajduje się w torbie Tosi, pojawia się podejrzenie, ze dziewczyna go ukradła. Innym trudno jest uwierzyć w tłumaczenia dziewczyny, że wzięła portfel przez przypadek, ponieważ ma identyczny… Laura jest zazdrosna o Wojtka i zła, że chłopak związał się z Tosią. Tymczasem Hania jest świadkiem, jak Helenka i Adaś znów musza wrócić od matki do domu dziecka po tym, jak przekupiona przez Daniela kobieta pogrążyła Małgorzatę. Hania postanawia przeprosić mamę…

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE