Zakochani po uszy 328: Staś ma zostać przewieziony do szpitala onkologicznego. Tymon nie chce o tym słyszeć

2021-04-14 19:16 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy dobiega końca, jednak w życiu bohaterów czeka jeszcze sporo zmian! Finał serialu musi odpowiedzieć na wiele nurtujących widzów pytań. Co się stanie z Sonią i Bartkiem? Czy zostaną razem i wezmą ślub, czy też Bartek wróci do Tamary? Czy synek Soni wyzdrowieje? Jak potoczą się dalsze losy Sylwii - czy w końcu znajdzie szczęście i spokój z ukochaną córeczką u boku Michała?

Zakochani po uszy 328: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Sonia jest przerażona tym, co usłyszała od lekarzy na temat swojego synka. Bardzo boi się o Stasia i o to, czy uda mu się wyzdrowieć. Chłopczyk ma zostać przewieziony na oddział onkologiczny. Tymon, który dowiedział się, co się stało, zupełnie nie interesuje się losem swojego dziecka.

Zakochani po uszy 328: streszczenie

Między Radkiem i Karoliną rozkwita miłość. Klara pod pozorem troski o koleżankę, stara się oczernić Radka w oczach Karoliny. Radek tymczasem angażuje się w przygotowanie wieczoru kawalerskiego Kuby, zbliża się wieczór panieński Pauli w bistro. Nieoczekiwanie u Hani pojawia się Małgorzata, która prosi córkę o wycofanie pisma z sądu. Rodzeństwo Hani ma do niej pretensje o to, że chce odebrać im mamę, Hani jest przykro… Daniel żałuje, że okłamał dziewczynę i postanawia wyznać Hani prawdę o jej matce i o tym, że przekupił świadka. Tego dnia Staś ma zostać przewieziony do szpitala onkologicznego. Danuta mówi Tymonowi o chorobie jego synka i o możliwym przeszczepie. Tymon nie chce o tym słyszeć.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE