Zakochani po uszy 301: Piotr nie poznaje Asi! Uda mu się odzyskać pamięć?

2021-02-23 18:04 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Asia przez wiele miesięcy marzyła o tym, żeby jej mąż wybudził się ze śpiączki. Po wypadku, do którego doszło w aeroklubie, Piotr leżał w szpitalu, a lekarze nie dawali mu zbyt dużych szans na dojście do zdrowia. Asia traciła już nadzieję i rozważała nawet skorzystanie z medycyny alternatywnej. W czasie świąt zdarzył się jednak cud i Piotr się obudził, gdy Asia razem z dziećmi odwiedzili go w szpitalu. Niestety, mężczyzna nie poznaje swojej żony.

Zakochani po uszy 301: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Tymczasem Sylwia niespodziewanie spędza bardzo rodzinne święta razem z Michałem i swoją córką. Jest zachwycona i odżywa w niej nadzieja, że ona i Michał będą razem. Postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zapytać Michała wprost, czy uważa, że to możliwe.

Zakochani po uszy 301: streszczenie

Piotr wybudził się ze śpiączki, ale nie rozpoznaje Asi. Uważa, że jego żoną jest Sylwia, a Asia boi się, że Piotr nie będzie jej kochał. Mimo to jest szczęśliwa, podobnie jak wszyscy bliscy i przyjaciele jest pewna, że zdarzył się wigilijny cud. Lekarz uspokaja Asię, zanik pamięci powinien samoistnie ustąpić. Tymczasem Karolina i Radek są uwięzieni razem w windzie, co sprzyja bliższemu poznaniu… Hania spędza ten wieczór z Danielem, ale tęskni do Michała. Daniel obiecuje Hani, że pomoże jej odzyskać rodzeństwo, w końcu jest prawnikiem. W Hani odżywa nadzieja. Michał ma pierwsze rodzinne święta z Michalinką i Sylwią. Sylwia prosi Michała, aby pomyślał, czy nie mogliby być razem…Laura i Endrju przychodzą do pani Joli z pokojowymi zamiarami, pani Joli trudno w to uwierzyć, jest wzruszona.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE