Zakochani po uszy 284: Piotr zostanie zastąpiony innym dentystą w klinice?! Szukają kogoś na jego miejsce

2021-01-26 19:54 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wypadek Piotra w aeroklubie niesie za sobą o wiele więcej konsekwencji, niż początkowo mogłoby się wydawać. Mimo że wypadek był poważny, a mąż Asi zapadł w śpiączkę, Asia początkowo chyba nie do końca wierzyła, jak poważny jest jego stan. Minęło już sporo czasu, a lekarze nadal nie dają mu wielkich szans na wybudzenie się. W dodatku klinika dentystyczna postanawia rozpocząć poszukiwania nowego lekarza na jego miejsce.

Zakochani po uszy 284: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Sylwia i Michał postanawiają dogadać się w kwestii opieki nad Michalinką. Sylwia chciałaby także pogodzić się z Hanką, z którą Michał cały czas jest w związku. Dziewczyna jednak nie jest do niej dobrze nastawiona.

Zakochani po uszy 284: streszczenie

Michał jest przejęty nową życiową rolą i stara się do niej najlepiej przygotować. Sylwia chce pogodzić się z Hanką, bo uważa, że powinny się tolerować, skoro ona jest matką dziecka ukochanego Hanki. Tymczasem w klinice trwają rozmowy kwalifikacyjne, które mają wyłonić nowych lekarzy na miejsce chorego Piotra oraz Pawła, który wyjeżdża na stypendium. Jedna z kandydatek jest stomatolog dziecięca, Karolina Laskowska, która robi na Kubie wrażenie. Danuta namawia Sonie, aby Walczyła o Bartka, który niespodziewanie zniknął, zostawiając jedynie lakoniczną wiadomość, że wyjechał z Kacprem. Tamara martwi się o ukochanego.

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE