Zakochani po uszy 282, 283: Michał proponuje Sylwii podział w opiece nad córką. Laura znów próbuje namieszać

2021-01-25 19:12 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Mimo że wydawało się, że Asia pogodziła się z tym, że w sprawie Piotra pozostaje jej tylko czekanie, okazuje się, że postanawia wypróbować wszystkich metod, aby odzyskać męża. Nawet jeśli wszyscy, włącznie z lekarzami, będą jej to odradzać. Postanowi zabrać Piotra ze szpitala, aby przenieść go do innej kliniki. Dość szybko jednak zauważy, że jej plan nie był wcale tak dobrym pomysłem, jak początkowo uważała.

Zakochani po uszy 282, 283: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Tymczasem Sylwia bardzo długo nie miała żadnych informacji od Michała po tym, jak zrobił test na ojcostwo. Nie ma jednak wątpliwości, że to on jest ojcem jej dziecka. Michał w końcu odezwie się do Sylwii, a to, co jej powie, może ją mocno zaskoczyć.

Zakochani po uszy 282: streszczenie

Hanka martwi się o Michała, z którym od momentu odebrania przez niego wyników badań na ojcostwo nie ma żadnego kontaktu. Zdesperowana dzwoni do Sylwii, od której dowiaduje się, że Michał jest ojcem Michalinki i wieczór spędził w jej mieszkaniu. Hania postanawia wrócić do mieszkania Bartka.  Jest zazdrosna o Sylwię. Sytuację postanawia wykorzystać Daniel i zbliżyć się Hani. Tymczasem Asia postanawia ratować Piotra na wszelkie sposoby, nawet wbrew lekarzom. Wraz z Wiki jedzie do kliniki bioenergoterapeuty, gdzie zamierza zabrać męża. Po tej wizycie Asia uświadamia sobie, że to był zły pomysł.

Zakochani po uszy 283: streszczenie

Michał postanawia zaproponować Sylwii podział czasu w opiece nad córką. Hania, mimo, że pogodziła się z Michałem, boi się, że Michał będzie chciał być z Sylwią. Para postanawia powiedzieć rodzeństwu Hani o córeczce Michała. Tymczasem Daniel nie ustaje w próbie zbliżenia się do Hanki i zaprasza ją na kawę. Bartek ma mętlik w głowie po tym, jak Sonia wyznała mu miłość. Kocha Tamarę, ale jest skołowany. Jednocześnie pani Jola spotyka się z wróżką. Nie ma pojęcia, że kobieta jest wynajęta przez Laurę, a dziewczyna chce w ten sposób utrzeć ciotce nosa. Laura wraz z nowym chłopakiem chcą odkupić część kamienicy pani Joli…

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE