Zakochani po uszy 281: Michał odbiera wyniki badań DNA! Jak poradzi sobie z tym, czego się dowie?

2021-01-21 12:58 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Historia Sylwii i Michała rozpoczęła się wiele odcinków temu, kiedy poznali się na imprezie. Mimo że spędzili ze sobą jedną noc, oboje coś do siebie poczuli. Po jakimś czasie na świat przyszła ich córka, a gdy Sylwia wyszła z więzienia, Michał zaczął być coraz silniej przekonany, że Michalinka jest jego dzieckiem. Teraz wszystko się wyjaśni i nie będzie miał już żadnych wątpliwości.

Zakochani po uszy 281: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Bartek nie wie, jak zareagować na słowa Soni. Dowiedział się od niej, że ona nadal go kocha i jest w szoku. Sonia z kolei zaczyna żałować, że doprowadziła do całej sytuacji, jednak zdaje się żałować jeszcze bardziej, że odtrąciła Bartka.

Zakochani po uszy 281: streszczenie

Bartek jest zakłopotany tym, co usłyszał od Sonii, nie chce o tym rozmawiać. Sonia wyznaje Danucie, że zrobiła kilka rzeczy, których się wstydzi, żałuje, że Bartek i Tamara się rozstali. Tymczasem Asia przypadkiem odkrywa, że Borys nosi w portfelu jej zdjęcie , które jej ukradł. Mężczyzna chcąc zbliżyć się do Asi wykorzystuje jej przyjaciółkę, zaprasza Wiki na randkę i wyznaje je, że od dawna mu się podoba. Tymczasem Hania postanawia zrobić Michałowi niespodziankę i wprowadza się do mieszkanie chłopaków. Michał odbiera tego dnia wyniki badań DNA. Spotyka się z Sylwią i Michalinką…

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE