Zakochani po uszy 279: Sylwia i Michał spotykają się na badaniach DNA. Są poruszeni sytuacją

2021-01-15 16:11 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Gdy Sylwia wiele miesięcy temu wpadła na pomysł, aby zajść w ciążę, nie przypuszczała, że sprawy z Michałem zajdą tak daleko. Nie tylko zakochała się w nim i nie mogła przestać o nim myśleć, ale też pokochała ich córkę. Wygląda na to, że Sylwia naprawdę stała się innym człowiekiem. Co więcej, Michałowi cały czas nie daje spokoju kwestia, czy naprawdę jest ojcem dziecka Sylwii, dlatego zdecydował się na zrobienie badań DNA.

Zakochani po uszy 279: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Bartek ma kolejne problemy z Tamarą. Dziewczyna dowiaduje się, że Bartek zgodził się pojechać pomóc Soni i jest w Warszawie. Tamara jest wściekła, nie może uwierzyć, że Bartek drugi raz potraktował ją w ten sam sposób.

Zakochani po uszy 279: streszczenie

Tamara kolejny raz czuje się zdradzona i oszukana. Odkrywa, że Bartek jest w Warszawie u Sonii i postanawia skończyć z nim raz na zawsze. Hanka jest pewna, że to wina Sonii. Tymczasem Paula proponuje pani Joli sprzedaż części kamienicy. Zośka nie ustaje w knuciu przeciwko Kubie i Pauli, chce się zemścić. Michał, Sylwia i Michalinka są w klinice na badaniach. Sylwia jest poruszona widokiem Michała z Michalinka na rękach. Dla Michała tez nie jest to obojętne.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE