Zakochani po uszy 276: Michał postanawia zrobić test na ojcostwo! Rozwieje wątpliwości?

2021-01-12 20:04 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Michał cały czas ma wątpliwości odnośnie do tego, czy jest ojcem Michaliny. Zaczyna doszukiwać się podobieństwa między sobą a córką Sylwii, jednocześnie ciągle wspomina noc, którą przeżył z Sylwią. Mimo że jest szczęśliwy z Hanką i bardzo ją kocha, podświadomie nie może zapomnieć o Sylwii. Postanawia zrobić test DNA, żeby raz na zawsze dowiedzieć się, czy Michalina rzeczywiście jest jego córką.

Zakochani po uszy 276: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Wiki ma coraz gorsze przeczucia odnośnie do Marcina. Jej mąż cały czas nie daje znaku życia, co więcej Wiki odkrywa bardzo dziwną rzecz, którą zrobił. Jest coraz mocniej przekonana, że z zachowaniem Marcina coś jest nie tak.

Zakochani po uszy 276: streszczenie

Borys musi zmylić Asię i postanawia zbliżyć się do Wiki. Mimo to Halina ma złe przeczucia, sądzi, że mężczyźnie chodzi jednak o coś więcej niż tylko przyjaźń z Asią. Jednocześnie Borys okłamuje Marylę, że – tak jak jej obiecał – zerwał kontakty z Asią i rozpoczął terapię. Sylwia świetnie radzi sobie w kancelarii, z zaangażowaniem zajmuje się sprawą współwięźniarki. Michał doszukuje się podobieństw z Michalinka i postanawia zrobić testy DNA, aby upewnić się, że nie jest jej ojcem. Spotyka się z Sylwią. Tymczasem Wiki odkrywa kolejne dziwne posunięcia Marcina. Tomek po rozmowie z kolegą tez ma złe przeczucia… Pani Jola ma poważne kłopoty finansowe, nachodzą ją windykatorzy, ponieważ inwestowała na giełdzie i wszystko straciła…

ESKA XD #013
NAJNOWSZE