Zakochani po uszy 260: Sonia przyjeżdża do Krakowa! Laura planuje okrutną zemstę na Marcinie

2020-11-30 12:49 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Relacja Soni i Bartka należy do naprawdę bardzo burzliwych. Początkowo wydawało się, że są dla siebie stworzeni, jednak fakt, że Sonia dowiedziała się, że jest w ciąży z Tymonem, przekreślił dla nich możliwość bycia razem. Bartek załamał się, gdy dotarła do niego informacja, że Sonia wyjeżdża z Krakowa i nie chce, żeby ktokolwiek ją szukał. Jednak gdy dziewczyna faktycznie postanowi wrócić, Bartek zorientuje się, że niewiele już do niej czuje.

Zakochani po uszy 260: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem sporo zmienia się także u Wiki i Marcina. Dentysta niespodziewanie otrzyma nową propozycję pracę bardzo daleko od ich rodzinnego domu. Ku jego zdziwieniu Wiktoria jest bardzo podekscytowana pomysłem przeprowadzki.

Zakochani po uszy 260: streszczenie

Sonia przyjeżdża do Krakowa na spotkanie z Malwiną. Bartek wykorzystuje okazję i udaje mu się nakłonić Sonię do spotkania z Danutą, która bardzo chce poznać wnuka. Mężczyzna wyznaje Soni, że jest zakochany w Tamarze, przekonuje się również, że Sonia jest dla niego przeszłością i nic do niej nie czuje. Wyjaśnia też wszystko Tamarze. Sonii jest przykro, kiedy widzi ich razem. Tymczasem Marcin niespodziewanie otrzymuje propozycję pracy w Stanach. Wiki jest podekscytowana, chce wyjechać z mężem. Marcin ma do tego dystans. Jednocześnie Sylwia nadal walczy z dyrekcja więzienia i jest zaskoczona, kiedy Elwira oznajmia jej, że następnego dnia wychodzi na wolność. Laura planuje zemstę.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE