Zakochani po uszy 258: Bartek postanawia odnaleźć Sonię! Chce do niej wrócić?

2020-11-25 16:07 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Piotra kompletnie załamała informacja o tym, że Janek go nienawidzi. Po tym jak zmarła Patrycja, Piotr był pewny, że ma dobry kontakt z jej synami i że razem z Asią stanowią dla nich odpowiednią rodzinę. Okazało się jednak, że Janek zupełnie nie mógł poradzić sobie ze śmiercią mamy, a cały gniew z tym związany przelał na wujka, do którego czuł wręcz niechęć. Z pomocą Kuby Piotrowi uda się jednak znaleźć wspólny język z Jankiem.

Zakochani po uszy 258: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Bartek cały czas jest w szoku z powodu informacji na temat Soni. Chłopak nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedział, że dziewczyna urodziła i skontaktowała się z Malwiną. Postanawia, że odnajdzie Sonię i chce poprosić Malwinę, aby mu w tym pomogła.

Zakochani po uszy 258: streszczenie

Piotr wciąż przejmuje się Jankiem, uważa, że jest dla nastolatka nikim, że go stracił. Kuba chcąc pomóc przyjacielowi, zabiera go do skateparku, gdzie Janek jeździ z kolegami. Nareszcie znajdują wspólny język i udaje im się pogodzić. Tymczasem Tamara zadręcza się tym, że Bartek nie chce szczerze porozmawiać z nią o Sonii. Nie wie, że Bartek postanowił odnaleźć dziewczynę i liczy, ze Malwina mu w tym pomoże.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE