Zakochani po uszy 257: Kuba oświadcza się Pauli! Zośka domaga się praw do Jagódki

2020-11-24 17:12 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Malwina dowiedziała się od Soni, że dziewczyna nie zdecydowała się na aborcję i urodziła dziecko. Informacja ta dotarła do Bartka, który jest tym zszokowany. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Mimo że jest w szczęśliwym związku z Tamarą, nie może przestać myśleć o Soni, którą uważał za swoją największą miłość. Tamara nalega, aby chłopak opowiedział jej o tym, co łączyło go z Sonią.

Zakochani po uszy 257: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Tymczasem problemy napotyka Kuba. Dentysta jest bardzo szczęśliwy z Paulą i Jagódką, jednak Zośka, matka małej, domaga się widzenia z dziewczynką. Kuba bardzo się tego obawia, postanawia, że łatwiej będzie mu walczyć o Jagódkę, jeśli on i Paula będą małżeństwem.

Zakochani po uszy 257: streszczenie

Bartek nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedział się, że Sonia urodziła dziecko, nie chce rozmawiać o tym z Tamarą. Kobieta prosi Pawła, aby opowiedział jej historię Sonii i tak dowiaduje się, ze w przeszłości Sonia była wielka miłością Bartka. Tymczasem Kuba otrzymuje od adwokata wiadomość, że Zośka wystąpiła o prawo do widzeń z Jagódką. Jest zmartwiony i wściekły. Ma nadzieje, że jeśli zalegalizuje swój związek z Paulą, łatwiej będzie mu zatrzymać córeczkę przy sobie. Boi się, że Zośka  będzie chciała odebrać mu dziecko. Postanawia wiec oświadczyć się Pauli…

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE