Zakochani po uszy: Sonia urodziła! Wróci z dzieckiem do Krakowa? [ZDJĘCIA]

2020-11-17 23:26 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Historia Soni, której losy widzowie mogą śledzić w serialu od niedawna, wywołuje bardzo dużo emocji. Dziewczyna uwikłała się w trójkąt miłosny z dwojgiem braci. Była dziewczyną Tymona, mimo że była zakochana w Bartku, jednak ostatecznie z tym pierwszym zaszła w ciążę. I gdy wydawało się, że z Tymonem ułożą sobie życie, dowiedziała się o jego zdradach. Postanowiła wówczas zniknąć z Krakowa i odciąć się od całej jego rodziny.

Zakochani po uszy: Sonia urodziła! Zdecyduje się na powrót do Krakowa? Gdy Sonia postanowiła wyjechać, poinformowała Bartka i Malwinę, że zamierza usunąć ciążę i powiedziała im, żeby jej nie szukali. Okazuje się jednak, że nie miała takiego planu i postanowiła urodzić dziecko. Sonia na wiele odcinków zniknęła z serialu, jednak niebawem powróci do Zakochanych po uszy!

Zakochani po uszy: Sonia urodziła! Wróci z dzieckiem do Krakowa?

Jak wynika ze zdjęć z odcinka 260, Sonia, już jako mama, spotka się z Malwiną i z Bartkiem! Obydwoje będą mieli okazję poznać jej dziecko. Sonia odwiedzi także mamę Tymona, aby mogła poznać swojego wnuka lub wnuczkę. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy dziewczyna zdecyduje się na stałe powrócić do Krakowa, czy tylko odwiedzi znajomych. Póki co nie wiadomo także, czy urodziła chłopca i dziewczynkę ani jak maleństwo ma na imię. Szczegóły poznamy zapewne już niebawem! Zobaczcie zdjęcia z tego odcinka:

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE