Zakochani po uszy 153, 154, 155, 156: Kuba i Zosia będą mieli dziecko? Sylwia robi wszystko, żeby wyjść z aresztu

2020-01-24 16:50
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Randka Malwiny i Tomka może nie przebiega idealnie, ale obydwoje świetnie się razem czują. Malwina jest podekscytowana i zakochana, natomiast dla Tomka to przyjacielskie spotkanie… Sabina przypadkiem odkrywa, że Zośka chce sprzedać dziecko. Na wieść o tym Kuba ma złe przeczucia. Elwira nie ufa nowemu prawnikowi Sylwii, a córce wyznaczono już termin rozprawy.

Zakochani po uszy 153, 154, 155, 156: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Na Kubę padnie blady strach, gdy dowie się, że Zosia jest w ciąży. Dentysta będzie przekonany, że to jego dziecko. Tymczasem Malwina potwornie przeżywa randkę z Tomkiem. Policjant naprawdę umówił się z nią tylko po to, aby odegrać się na Asi?

Zakochani po uszy 153: streszczenie

Tomek mówi Malwinie wprost, żeby nie liczyła z jego strony na nic więcej. Malwina jest załamana i nie może się pozbierać. Tymczasem Bartek zauroczony Sonią wycofuje się z zakładu z bratem. Kuba namawia kolegę, żeby walczył o dziewczynę i zdemaskował przed nią Tymona. Kiedy Tymon dowiaduje się o uczuciach brata, grozi mu, że skrzywdzi Sonię. Chyba, że Bartek przekona matkę, aby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie pubu…

Zakochani po uszy 154: streszczenie

Malwina jest zrozpaczona, bo Tomek dał jej kosza. Tymczasem Paula wyjawia policjantowi, że Malwina go kocha… Sonia otrzymuje od prawnika dokumenty dotyczące sprawy jej ojca, które niestety szybko gubi. Tymon wykorzystuje sytuację i pomaga Soni odnaleźć dokumenty, w zamian dziewczyna obiecuje mu randkę… Sylwię odwiedza w areszcie jej nowy adwokat. Mężczyzna robi na niej duże wrażenie.

Zakochani po uszy 155: streszczenie

Bartek po tym, jak widział pocałunek Tymona i Soni, zgadza się na zakład z bratem. Przekona matkę, żeby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie knajpy, a on w zamian zostawi Sonię w spokoju. Nie wie, że Soni pocałunek z Tymonem bardzo się podobał… Dziewczyna nie rozumie zachowania Tymona, który jest oschły i odwołuje ich randkę. Tymczasem Kuba panicznie boi się, że Zośka jest z nim w ciąży. Sabina nie może już tego znieść i próbuje zdobyć informacje na ten temat. Elwira okłamuje Sylwię, że firma świetnie prosperuje. W rzeczywistości nie ma pieniędzy na adwokata i prosi o pomoc Marka. On ma dla kobiety inną propozycję...

Zakochani po uszy 156: streszczenie

Tymon trzyma Sonię na dystans, jednak dziewczyna coraz bardziej się angażuje w ich relację. Głowę zajmuje jej również sprawa ojca. Stara się zdobyć jak najwięcej szczegółów na temat przedstawiciela firmy, która oszukała mężczyznę. Nie wie, że przestępca jest znajomym Tymona. W bistro ponownie zjawia się Żaneta. Chce, żeby córka wróciła do domu. Piotr dowiaduje się od Marka, że stał się on jedynym dzierżawcą lokalu, który zajmowała firma Sylwii. Odstępuje go klinice za symboliczny czynsz. Bartek i jego brat spotykają się z matką. Danuta jest rozczarowana postawą Tymona.

NAJNOWSZE