Zakochani po uszy 11.11.2019 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 118?

2019-11-11 10:00
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Im bliżej końca drugiego sezonu, tym więcej dzieje się w serialu. Przed nami zaledwie kilkanaście odcinków, a atmosfera bardzo się zagęszczą. Piotr wyrzucił Sylwię z domu, dentyści chcą się jej pozbyć z kliniki, Tomek ma wobec Asi coraz poważniejsze plany... Wątki zaczynają się powoli rozwiązywać! Jednak w tygodniu 11-14 listopada widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ TVN7 wyemituje jedynie 3, a nie 4 odcinki serialu.

Zakochani po uszy 11.11.2019 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 118? Odpowiedzi na te pytania z pewnością szuka wielu widzów, którzy zorientowali się, że TVN7 nie wyemitował kolejnego odcinka Zakochanych po uszy. Nie ma powodu do obaw - serial nie został jeszcze wycofany! Wyjaśniamy, co się stało i kiedy Zakochani po uszy wrócą do normalnej emisji.

Zakochani po uszy 11.11.2019 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 118?

TVN7 nie pokaże w poniedziałek 118 odcinka Zakochanych po uszy ze względu na święto - tego dnia na stacji obowiązuje inna, świąteczna ramówka. 11 listopada po odcinku Big Brothera zostanie wyemitowany film Los numeros. Odcinek 118 zostanie wyemitowany jednak dzień później, 12 listopada, o stałej porze. W tym tygodniu stacja pokaże jedynie trzy odcinki serialu.

Zakochani po uszy odc. 118 - streszczenie

Kuba i Paweł pocieszają załamanego Piotrka. Sylwia nie daje za wygraną i próbuje zdobyć od Piotra jak najwięcej pieniędzy. Paweł czuje, że zaczyna się zakochiwać w Jarku. Jest jednak w rozterce, ponieważ nie chce skrzywdzić Eryka. Asia tymczasem postanawia szczerze porozmawiać z Tomkiem o swoich uczuciach do niego i Piotra.

NAJNOWSZE