Zakochani po uszy: Piotr poznaje prawdę o ciąży. Reakcja Sylwii będzie wstrząsająca!

2019-11-08 14:02
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Intryga z udawaną ciążą jest jednym z najpoważniejszych kłamstw, jakich dopuściła się Sylwia. Tak naprawdę był to jedyny powód, dla którego Piotr zdecydował się wziąć z nią tak szybko ślub, o czym intrygantka bardzo dobrze wiedziała. Co więcej, o tym, że Sylwia tak naprawdę nie jest w ciąży, wiedzieli niemal wszyscy. Patrycja była przekonana, że Sylwia kłamie, a gdy udało jej się zdobyć na to dowód, przypłaciła to życiem.

Zakochani po uszy: Piotr poznaje w końcu prawdę o ciąży i postanowi skonfrontować się z Sylwią. Informacja, którą od niej otrzyma, poważnie nim wstrząśnie. Dentysta w końcu zaczyna dowiadywać się, jaką osobą naprawdę jest Sylwia i w ilu aspektach życia go okłamywała. Jak zareaguje na te wszystkie wiadomości?

Zakochani po uszy: Piotr poznaje prawdę o ciąży

Wstrząsająca prawda spadnie na Piotra w odcinku 120. Dentysta dowie się o tym, że Janek z Izą, a także Tamara z Kubą prowadzili śledztwa w sprawie zamieszania Sylwii w śmierć Patrycji. Piotr dowie się, że Sylwia była z Patrycją w chwili wypadku, co więcej - dowie się także, że jego żona zostawiła Patrycję leżącą na ulicy i uciekła. Tamara wyjawi mu także, że Sylwia miała motyw, aby wręcz pchnąć Patrycję pod koła - siostra Piotra wiedziała, że Sylwia nie jest w ciąży.

Wstrząśnięty Piotr pobiegnie do Pauli, aby zapytać ją, czy to prawda. Była przyjaciółka Sylwii potwierdzi, że cała historia z ciążą została wymyślona. Piotr postanowi od razu skonfrontować się z Sylwią, która, bez mrugnięcia okiem, wszystkiego się wyprze. Tym razem jednak Piotr jej nie uwierzy. Powie, że chciał jedynie sprawdzić, czy tym razem Sylwia wyzna prawdę. Zagrozi Sylwii także, że jeśli okaże się, że faktycznie jest zamieszana w śmierć jego siostry, nie daruje jej tego. Sylwię w końcu spotka kara? Do tego poruszającego wydarzenia dojdzie w odcinku 120, który zostanie wyemitowany w czwartek 14 listopada.

NAJNOWSZE