Zakazany owoc – Leyla i Sahika łączą siły. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach tureckiego hitu?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc – Leyla i Sahika łączą siły. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach tureckiego hitu?

Tureckie seriale

Zakazany owoc: Leyla i Sahika łączą siły. Czy świat jest na to gotowy?

2023-03-31 21:31

Już wkrótce w „Zakazanym owocu” będziemy świadkami śmiercionośnego połączenia – Leyla zwróci się o pomoc do Sahiki i wspólnie zaczną knuć intrygi. Czy Leyli uda się zostać nową żoną Halita? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu.

„Zakazany owoc” dowiódł w ostatnich odcinkach, że dopiero się rozkręca. Fabuła obfituje w kolejne zdrady, intrygi, romanse i zwroty akcji. Tym razem w centrum wydarzeń znajdą się Leyla i Sahika.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sila Turkoglu – gwiazda „Dziedzictwa” grała wcześniej w „Przysiędze”! Nie uwierzycie kogo

Zakazany owoc – Leyla i Sahika łączą siły. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach tureckiego hitu?

W odcinkach 190-194 Leyla podsłucha rozmowę, z której dowie się, kto miał czelność spiskować przeciwko niej. Zapała żądzą zemsty i o pomoc zwróci się do Sahiki, która z kolei podstępem spróbuje wzbudzić litość w Yigicie.

Tymczasem Leyla postanowi nadal pracować u Halita, który nie będzie chciał uwierzyć w wysnuwane pod jej adresem oskarżenia. Kobieta wygranie też Yildiz, Emirowi i Canerowi, co o nich myśli. Yildiz zacznie knuć przeciwko niej – będzie podpuszczać Halita, jednocześnie nakłaniając Nadira, by pozbył się jej rywalki. Sahika zaś udzieli Leyli złotej rady, jak zostać kolejną żoną Halita. Czy jej plan się powiedzie? Przekonamy się w przyszłości.

Zakazany owoc – o której nowe odcinki pojawiają się na antenie?

Serial „Zakazany owoc” emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe epizody znajdziecie też w bibliotece platformy TVP VOD.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE