Zakazany owoc: ślub Ender i rozwód Lili. Kolejne odcinki będą obfitować w intrygi

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: ślub Ender i rozwód Lili. Kolejne odcinki będą obfitować w intrygi

Zakazany owoc: ślub Ender i rozwód Lili. Kolejne odcinki będą obfitować w intrygi

2023-03-14 18:20

„Zakazany owoc” znów nas nie zawiedzie. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Tym razem Sahika posunie się naprawdę za daleko – czy zadacie z Ender oznacza jej rychły koniec?

„Zakazany owoc” ma naprawdę dobrą passę. Kolejne odcinki to kolejne dramaty, intrygi i zwroty akcji, i nie inaczej będzie w nadchodzących odcinkach.

Zakazany owoc: ślub Ender i rozwód Lili. Kolejne odcinki będą obfitować w intrygi

Jeszcze w tym tygodniu w „Zakazanym owocu” Sahika podstępnie spotka się z Emirem i zdradzi mu, że Ender i Kaya mają się pobrać. Do ślubu ostatecznie dojdzie, ale zanim to nastąpi Ender zdoła poznać sekret Nadira o tym, że szpiegował całą rodzinę. Później Sahika złoży kobiecie propozycję nie do odrzucenia – obwieści, że jest w posiadaniu nagrań obciążających Yigita i zacznie grać z Ender w niebezpieczną grę.

W międzyczasie Lila będzie miała wątpliwości w kwestii zbliżającego się rozwodu. Mimo to do formalnego rozstania jednak dojdzie. Yildiz zaś zostanie przewodniczącą fundacji, a Ender uspokoi ją w kwestii nagrań z podsłuchu.

Zakazany owoc: gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Zakazany owoc” emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE