Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 315 - streszczenie. Omer i Sahika doprowadzają do konfrontacji z Cansu

2023-09-27 17:33

Streszczenie 315. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 315. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Zakazany owoc, odcinek 315 - streszczenie

Cagatay chce nocować w hotelu, więc Yildiz sięga po kolejną broń - oznajmia, że jest w ciąży. Po długiej rozmowie o przeszłości Kaya i Ender przytulają się. Omer i Sahika doprowadzają do konfrontacji z Cansu.

Zakazany owoc 315 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 315 pojawi się w ramówce 3 października 2023 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.