Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 312 - streszczenie. Oskarżenia o kradzież, ujawnienie kłamstw i zdenerwowana Ender

2023-09-21 10:25

Streszczenie 312. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 312. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zakazany owoc, odcinek 312 - streszczenie

By walczyć z Hasanem i Ender, Sahika prosi o pomoc swego brata Kayę. Ender jest cała w nerwach na myśl o spotkaniu z Kayą. Poszukiwania naszyjnika nie przynoszą rezultatu. Yildiz postanawia oskarżyć kogoś o kradzież. W obecności Cagataya Feride ujawnia kłamstwa Yildiz i Asuman.

Zakazany owoc 312 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 312 pojawi się w ramówce 28 września 2023 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.