Zakazany owoc odcinek 239: STRESZCZENIE. Ender i Kaya nagle się rozwodzą (16.06)

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odcinek 239: STRESZCZENIE. Ender i Kaya nagle się rozwodzą (16.06)

Tureckie seriale

Zakazany owoc, odcinek 239: STRESZCZENIE. Ender i Kaya nagle się rozwodzą

2023-06-12 13:10

"Zakazany owoc" odcinek 239 - co się wydarzy w kolejnym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinka, który zostanie wyemitowany w piątek 16 czerwca 2023 roku. Zehra znów wpakuje się w kłopoty!

"Zakazany owoc" - odcinek 239 przyniesie potężny zwrot akcji. Małżeństwo Ender i Kai nagle się zakończy, co nie będzie dawało spokoju Yildiz. Ponadto Zehra znów będzie miała w życiu pod górkę. Co dokładnie się wydarzy 16 czerwca? Streszczenie znajdziecie poniżej.

Zakazany owoc odcinek 239 - STRESZCZENIE

Streszczenie 239. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender i Kaya nagle się rozwodzą. Yildiz pragnie odkryć, z jakiego powodu. Sahika planuje imprezę z okazji rozwodu Kai. Zehra otwiera w rezydencji żłobek, co kończy się poważnymi problemami.

Zakazany owoc odcinek 239 - gdzie i kiedy oglądać?

239. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 16 czerwca 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc - o czym jest serial i ile odcinków liczy?

"Zakazany owoc" opowiada historię dwóch sióstr ze Stambułu - Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze. Emisja serialu wciąż trwa, więc na obecną chwilę nie wiemy, ile odcinków będzie ostatecznie liczył "Zakazany owoc". Pewne jest jednak jedno - zbyt prędko nie zniknie z naszych ekranów.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat