Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie szczegółowe odcinków

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 235 - streszczenie. Co wydarzy się w serialu?

2023-06-08 17:29

Streszczenie 235. odcinka serialu "Zakazany owoc" pokazuje czego się spodziewać. Wielu fanów szuka opisów nadchodzących odcinków, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się w nowym epizodzie. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 235. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Zakazany owoc - odcinek 235 streszczenie

Asuman, jedzie z wnukiem do Halita, by zapobiec jego domniemanemu romansowi z dekoratorką. Przez intrygę Sahiki Yigit i Kaya dowiadują się prawdy o akcjach i porzucają Ender. Yildiz nieoczekiwanie wraca do rezydencji Halita. Na kolację ma przyjść Kerim.

Sonda
“Akacjowa 38”, “Dziedzictwo” czy “Zakazany owoc” – który serial lubisz najbardziej?

Zakazany owoc 235 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 235 został zaplanowany na 12 czerwca 2023 roku, na godzinę 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.