Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc, odcinek 162 - STRESZCZENIE. Ender triumfuje, a Sahika składa obietnice Yigitowi

2023-02-08 10:56

Zakazany owoc 162 - streszczenie. W kolejnym epizodzie Ender zacznie namawiać Yildiz do jednej rzeczy. Chodzi oczywiście o Halita. Akin zacznie przekonywać Zehrę do założenia własnego kanału w sieci. Co jeszcze wydarzy się u bohaterów tureckiej telenoweli? Kiedy oglądać nowy odcinek w TVP2?

Zakazany owoc - streszczenie 162. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Ender namawia Yildiz, by nie rozchodziła się z Halitem. Sahika obiecuje Yigitowi pomoc w cichym poślubieniu Lili. Ender triumfuje, gdy dowiaduje się o kłamstwach Leyli. Leyla prosi Emira o pomoc, a on sugeruje, by powiedzieć Kayi całą prawdę. Akin namawia Zehrę do stworzenia kanału w Internecie. Kiedy oglądać 162. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zakazany owoc 162 - kiedy emisja? Data, godzina

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 162 zostanie wyemitowany w środę 22 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE