Zakazany owoc, odcinek 152 - STRESZCZENIE. Halit dowiaduje się, że dziecko nie jest jego! Zrywa kontakty i nie płaci za szpital

2023-01-26 8:54 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie odcinka

Zakazany owoc 152 - streszczenie. W kolejny epizodzie będziemy świadkami porodu Yildiz. Sytuacja zrobi się napięta, kiedy Halit dowie się prawdy o dziecku. Kiedy oglądać 152. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli?

Zakazany owoc - streszczenie 152. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Yildiz rodzi syna, a Halit dowiaduje się, że nie jest jego ojcem i zrywa z nimi kontakty, nie płacąc za szpital. Yildiz zamieszkuje u Emira. Altin będzie szpiegować dla Ender. Halit lekceważy sukces książki Zehry. Kiedy oglądać 152. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Zakazany owoc 152 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 152 zostanie wyemitowany w środę 8 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
"Zakazany owoc" to najlepszy turecki serial emitowany w Polsce?

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE