Zakazany owoc

i

Autor: YouTube.com/Yasak Elma (screen) Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 419-423 streszczenie. Nurkowie przeszukują dno morza, aby odleźć dysk

2024-03-07 21:58

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu Yigit wraca ze Szwajcarii z czarnoskórą dziewczyną Vivian, której zachowanie szokuje domowników. Podajemy streszczenia odcinków 419, 420, 421, 422, 423, które zostaną wyemitowane w dniach 4-8 marca 2024 na TVP2. Sprawdź, co czeka bohaterów w najbliższych dniach.

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada o losach dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 419, 420, 421, 422, 423 odbędzie się w dniach 4-8 marca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

QUIZ: Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 419 - poniedziałek 4 marca 2024

Yildiz i przyjaciele podstępem pozbywają się kłopotliwej lokatorki. Handan próbuje zbliżyć się do brata. Kumru poznaje przypadkiem Altaya. Ender usiłuje wyswatać Canera z Kumru. Yildiz nie pozwala na widzenie córki z Doganem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 420 - wtorek 5 marca 2024

Wynajęcie domu do produkcji clipu muzycznego okazuje się niewypałem. Przyjaźń między Altayem i Kumru się rozwija. Dogan wychodzi na wolność i zaręcza się z Hilal. Grozi Yildiz, że odbierze jej córkę.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 421 - środa 6 marca 2024

Dogan sprawdza, na co pod jego nieobecność w firmie wydawano pieniądze. Yildiz idzie z koleżankami na koncert zaprzyjaźnionego artysty. Pewna kobieta wpada do hotelu Ender, twierdząc, że jej mąż jest tu z kochanką. Caner pomaga Kumru z torebkami i próbuje się do niej zbliżyć.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 422 - czwartek 7 marca 2024

Yildiz i artysta Tarcan dochodzą do porozumienia. Ender każe Canerowi kupić licencję na taksówkę, by dzięki niej zdobyć przychylność brata Handan. Hilal i Murat knują przeciwko Yildiz. Gdy Ender, Handan i Yildiz decydują się pozbyć jakoś Murata, dowiadują się o jego śmierci.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 423 - piątek 8 marca 2024

Hilal sugeruje, że Ender, Yildiz i Handan są winne śmierci Murata. Caner i Kumru szykują otwarcie sklepu. Dogan decyduje się dać zatrudnienie Altayowi. Yildiz wyrzuca do morza dysk z monitoringu w firmie. Nurkowie przeszukują wodę przed jej domem.