Zakazany owoc odc. 183: STRESZCZENIE. Sahika drażni lwa. Ender da jej popalić?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc. 183: STRESZCZENIE. Sahika drażni lwa. Ender da jej popalić?

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 183: Sahika drażni lwa. Ender da jej popalić?

2023-03-21 13:15

Zakazany owoc odc 183 - co się wydarzy w kolejnym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka. Sahika wreszcie się doigra?

„Zakazany owoc” znów nas zaskoczy, tym razem w doprawdy kuriozalny sposób. W nadchodzącym odcinku Sahika zacznie drażnić Ender, Lila będzie kombinować, zaś Zehra... zaliczy potężną wtopę. Sprawdźcie streszczenie 183. odcinka „Zakazanego owocu”.

Zakazany owoc odc 183 - STRESZCZENIE

Streszczenie 183. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender usiłuje doprowadzić do kompromitującego spotkania Sahiki z Nadirem. Zehra wychodzi z Halit Canem na spacer i dokonuje fatalnej zamiany dzieci. Lila usiłuje wzbudzić zazdrość w Yigicie. Sahika drażni się z Ender.

Zakazany owoc odc 183 - gdzie i kiedy oglądać?

183. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 23 marca 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc nakreśla nam losy dwóch sióstr ze Stambułu. Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE