„Zakazany owoc” – co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma „Zakazany owoc” – co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Tureckie seriale

„Zakazany owoc”: Ender i Yildiz WROGAMI? Nie nadążycie za nimi w kolejnych odcinkach

2023-03-21 12:53

„Zakazany owoc” powraca z kolejnymi odcinkami, a w nich… intryga za intrygą. Bohaterowie zaczną podejrzewać się wzajemnie o rozmaite czyny (w tym oczywiście niecne), kombinować za plecami i podrzucać sobie wzajemnie kolejne tropy. Kto wyjdzie z tego zwycięsko, a komu powinie się noga?

„Zakazany owoc” jest obecnie u szczytu swojej potęgi. Scenarzyści tureckiego serialu co rusz zasypują nas kolejnymi intrygami i zwrotami akcji, a fabuła wciąga, jak nigdy. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach? Powody do radości mają przede wszystkim fani Ender – naczelna intrygantka będzie w swoim żywiole!

CZYTAJ TAKŻE: Zakazany owoc – Ender planuje zemstę na Yildiz, a Halit... romansuje z Leylą?!

„Zakazany owoc” – co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach „Zakazanego owocu” Ender zacznie podejrzewać, że to Yildiz ukradła zdjęcie i szybko zacznie planować zemstę. Jednocześnie, wraz z Yigitem, domyśla się, że to Nadir jest właścicielem kasyna (o czym zresztą Sahika prędko powiadomi Halita, który z kolei naśle na lokal policję). Yildiz zaś czeka trudny czas – najpierw wraz z Zehrą trafią do aresztu, co dodatkowo rozwścieczy Halita, a następnie kobieta otrzyma zdjęcia sugerujące, że mąż zdradza ją z Leylą. To sprawi, że zwróci się po pomoc do Ender, która obmyśli – a jakże – diaboliczny plan.

Naszą główną intrygantkę czeka z kolei prawdziwy wstrząs – usłyszy bowiem, że Ender zaprosiła Nadira na kolację. Ta druga zacznie zresztą podejrzewać, że ich wróg ma kobietę, a Kaya wyświadczy wszystkim przysługę i rozkaże Sahice zniknąć z ich życia. Czy to poskutkuje? Przekonamy się już wkrótce.

CZYTAJ TAKŻE: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial „Zakazany owoc” można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15.