Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

seriale tureckie

Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków będzie w Polsce?

2023-08-01 10:54

Zakazany owoc to turecka produkcja, która oglądalnością bije w Polsce rekordy oglądalności. Serial w czerwcu 2022 zastąpił inny hit znad Bosforu - Miłość i Przeznaczenie. Widzowie zaintrygowani losami dwóch sióstr pewnie zastanawiają się, jak długo będzie emitowana telenowela. Kiedy koniec emisji Zakazanego owocu? Postanowiliśmy to sprawdzić!

22 czerwca 2022 stacja TVP wyemitowała pierwszy odcinek serialu Zakazany owoc, który od razu okazał się hitem! Polscy widzowie pokochali losy sióstr, które są jak ogień i woda. Jedna marzy o wystawnym życiu, drugą cieszą najmniejsze przyjemności. Kiedy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, wszystko wywraca się do góry nogami. Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc brzmi Yasak Elma. W Turcji emitowany był od 2018 roku. Do Polski trafił zaś dopiero cztery lata później. Losy Zeynep i Yildiz można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 w TVP, a wszystkie poprzednie odcinki dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Ile odcinków obejrzą jeszcze Polscy widzowie?

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie

Zakazany owoc - ile odcinków zostało do końca?

Każdy z odcinków serialu Zakazany owoc trwa 40 minut - to mniej niż w Turcji, gdyż tam jeden epizod liczy 100 minut. To oznacza, że Telewizyjna Dwójka wyświetli ich więcej, a dokładnie 233. Zatem, jesteśmy na półmetku, w związku z tym można się spodziewać, że ostatni odcinek serialu zobaczymy na przełomie wiosny i lata 2023. Przed widzami jeszcze wiele niespodzianek i zwrotów akcji, a miedzy bohaterami jeszcze wiele może się wydarzyć.

Sonda
Wyobrażasz sobie Zakazany owoc bez Zeynep i Alihana?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.