Zakazany Owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 87 - STRESZCZENIE. Emir zostanie porwany!

2022-10-12 16:38

Zakazany owoc - co wydarzy się w serialu? Yildiz porozmawia z Halitem i zdradzi mu, co zrobiła Zehra. Emir zostanie porwany przez wierzycieli. Kiedy oglądać 87. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Zakazany owoc to turecki serial, w którym oglądamy przygody dwóch sióstr Zeynep i Yilidz. Rodzeństwo jednak bardzo się od siebie różni. Jedna z kobiet marzy o bogatym życiu i spotkaniu księcia z bajki, a druga lubi spokojne życie i cieszy się z małych rzeczy. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się produkcja znad Bosforu, zajęła miejsce w ramówce TVP2, zastępując niezwykle popularny serial "Miłość i przeznaczenie". Okazuje się, że nowy tytuł również gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Fani już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 87. odcinku i kiedy zostanie wyemitowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Zakazany owoc 87 streszczenie

Yildiz mówi Halitowi o wyczynach Zehry. Yildiz i Zeynep organizują wieczór dla starych znajomych. Wierzyciele porywają Emira. Kemal i Zehra jednak postanawiają się pobrać. Dundar ratuje Emira z rąk wierzycieli. Alihan dowiaduje się, że na grobie jego matki w każde święta Halit zostawia kwiaty.

Zakazany owoc 87 - kiedy emisja? [DATA, GODZINA]

Zakazany owoc to turecki hit, który można oglądać w ramówce Telewizji Polskiej codziennie od poniedziałku do piątku. Odcinek 87 pojawi się w czwartek 27 października 2022 r. na TVP2, o godzinie 17:15. Powtórkę tego epizodu, ale także wszystkich poprzednich, można oglądać w internecie na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Śledzisz losy bohaterów serialu "Zakazany owoc"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE