Zakazany owoc 76 - STRESZCZENIE. Siostra Alihana przekaże udziały Halitowi. Czy Zeynep zasiądzie w fotelu prezesa?

2022-10-03 15:55 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - STRESZCZENIE ODCINKA

Zakazany owoc - co wydarzy się w serialu? Zeynep zostanie nową prezeską w firmie, co bardzo zaskoczy Alihana, a Caner i Emir zostaną jej nowymi sąsiadami. Kiedy oglądać 76. odcinek? Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Zakazany owoc to turecki serial, w którym oglądamy przygody dwóch sióstr Zeynep i Yilidz. Rodzeństwo jednak bardzo się od siebie różni. Jedna z kobiet marzy o bogatym życiu i spotkaniu księcia z bajki, a druga lubi spokojne życie i cieszy się z małych rzeczy. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się produkcja znad Bosforu, zajęła miejsce w ramówce TVP2, zastępując niezwykle popularny serial "Miłość i przeznaczenie". Okazuje się, że nowy tytuł również gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Fani już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 76. odcinku i kiedy zostanie wyemitowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zakazany owoc 76 - STRESZCZENIE

Co się wydarzy w serialu Zakazany Owoc? W 76. odcinku Halit, Yildiz i Zeynep przyjdą do tego samego lokalu, w którym znajdują się Ender i Alihan. Odbędzie się emocjonująca dyskusja, w której Halit wspomni, że uważał Alihana za swojego syna i nie może przeżyć tego, co się stało. Wspólnie z Zeynep zaczyna się zastanawiać nad powodem jego decyzji. Alihan w firmie zrobi zebranie, na którym pojawi się jego siostra! Kobieta powie, że przejmuje udziały i przekaże je Halitowi. Do tego ogłosi, że Falcon ma być nowym prezesem. Chwilę później wejdzie Zeynep i dowiemy się, że to ona zasiądzie na fotelu prezeski. Alihan będzie zszokowany! Zeynep przez przypadek dowie się, że Caner i Emir zostali jej sąsiadami.

Zakazany owoc 76 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 76 zostanie wyemitowany w środę 12 października 2022 o godz. 17:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Wyobrażasz sobie Zakazany owoc bez Zeynep i Alihana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE