Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 6-10 lutego. To się wydarzy w nowych odcinkach

2023-02-03 19:28

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu zobaczymy, jak Ender usiłuje odnaleźć prawdziwego synka Yildiz, a Ender podstępem spotyka się z Erimem, który ją odtrąca. Podajemy streszczenia odcinków 150, 151, 152, 153 i 154, które zostaną wyemitowane w dniach 6-10 lutego 2023 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada losy dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 150, 151, 152, 153 i 154 odbędzie się w dniach od 6 do 10 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 150 - poniedziałek 6 stycznia 2023

Prawnik Halita, Metin, rzuca cień podejrzeń na Kayę. Sahika uparcie przekonuje Halita, że Yildiz robi mu wodę z mózgu. Kaya zaprasza Leylę na przyjęcie prawników, gdzie dochodzi do zgrzytu. Ender namawia Yildiz, by udawała poród i w ten sposób zmusiła Sahikę do nerwowych posunięć.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 151 - poniedziałek 6 stycznia 2023

Książka Zehry odnosi sukces. Yildiz udaje bóle porodowe. Sahika obnaża podstęp Ender. Kaya coraz bardziej interesuje się Leylą. Yildiz przygotowuje się do porodu.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 152 - poniedziałek 6 stycznia 2023

Yildiz rodzi syna, a Halit dowiaduje się, że nie jest jego ojcem i zrywa z nimi kontakty, nie płacąc za szpital. Yildiz zamieszkuje u Emira. Altin będzie szpiegować dla Ender. Halit lekceważy sukces książki Zehry.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 153 - poniedziałek 6 stycznia 2023

Kolejny test na ojcostwo Halita wypada negatywnie. Lila zabiera Yigita na urodziny przyjaciółki. Przeżywają pierwszy pocałunek. Akin chce zostać agentem Zehry. Ender podstępem spotyka się z Erimem, który ją odtrąca. Altin przechodzi na stronę Sahiki.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 154 - poniedziałek 6 stycznia 2023

Sahika każe Yigitowi igrać z uczuciami Lili. Asuman sugeruje, że Yildiz może wychowywać nie swoje dziecko. Sahika chce na dłużej wyjechać z Halitem za granicę. Ender usiłuje odnaleźć prawdziwego synka Yildiz.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE