Zakazany owoc 5, 6, 7, 8, 9 STRESZCZENIE. Ender bierze rozwód z Halitem

2022-07-01 16:00 NN
Zakazany owoc 5, 6, 7, 8, 9 STRESZCZENIE
Autor: Screen z YouTube.com/Yasak Elma Zakazany owoc 5, 6, 7, 8, 9 STRESZCZENIE

Zakazany owoc to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 5, 6, 7, 8 i 9 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Pierwsze odcinki "Zakazanego owocu" za nami, a was z pewnością ciekawi, co dalej. Zatem, co wydarzy się w 5, 6, 7, 8 i 9 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 5 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 5. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz prowadzi z Halitem grę, pozorując odejście z pracy. Alihan awansuje Zejnep. Halit zleca Sytky'emu inwigilację Ender. Alihan swą surowością doprowadza jednego ze współpracowników do zapaści. 

Zakazany owoc 5 - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 6 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 6. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender myśli, że zastawiła pułapkę na Halita, lecz stało się na odwrót. Alihan widzi niekompetencję Jeter i każe Zajnep, by ją zwolniła. Halit wyrzuca Ender z domu i blokuje jej karty płatnicze. Ender ląduje u swego brata. 

Zakazany owoc 6 - gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 5 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 7 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 7. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender cierpi z powodu odcięcia od syna. Halit chce się spotkać z Yildiz, lecz ona go zwodzi. Alihan każe Zejnep zwolnić Jeter, lecz potem w imieniu Zejnep znajduje jej inną pracę. Yildiz częściowo wtajemnicza Zejnep w sytuację dotyczącą Halita.  

Zakazany owoc 7 - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 6 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 8 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 8. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Erim robi wymówki matce. Dżaner mobilizuje Ender, by powróciła do socjety. Zejnep daje Alihanowi osobisty prezent. Yildiz studzi zapał Halita. Alihan broni Zejnep na koncercie, na którym dochodzi do bójki.  

Zakazany owoc 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 7 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 9 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 9. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender bierze rozwód z Halitem. Yildiz wraca do pracy w kawiarni. Ender spotyka się z Erimem w kawiarni. Pijana Zehra przewraca się w nocnym klubie. Za sprawą Ender sprawa trafia do mediów. 

Zakazany owoc 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 8 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE