Zachowaj spokój - serial

i

Autor: Netflix

Zachowaj spokój - ile odcinków i kiedy premiera polskiego serialu Netflix?

2022-04-04 9:07

Netflix ogłasza główną obsadę serialu Zachowaj spokój, drugiej polskiej produkcji opartej na bestsellerowej książce Harlana Cobena. To jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji tego roku. W serialu będzie można zobaczyć plejadę gwiazd. Kiedy premiera na Netflixie? Ile będzie odcinków?

Magdalena Boczarska i Leszek Lichota zagrają główne role w drugiej polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena. Aktorzy wcielają się w szczęśliwe małżeństwo, Annę i Michała Barczyk. Ich syna, Adama, zagra Krzysztof Oleksyn (Rojst’97). Do swoich ról powrócą Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki, znani widzom z poprzedniej polskiej adaptacji powieści autora, W głębi lasu. W serialu wystąpią również Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, a także aktorzy młodego pokolenia: Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa. Zachowaj spokój to kolejny tytuł Netflix oparty na powieści Harlana Cobena. Reżyserami są Michał Gazda i Bartosz Konopka. Scenariusz napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Za produkcję odpowiada ATM Grupa.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Zachowaj spokój - ile odcinków, kiedy premiera

Zachowaj spokój nie będzie długim serialem. Przewidziano jedynie 6 odcinków. Jest to jednak dobra wiadomość dla tych, którzy uwielbiają oglądać seriale w ciągu jednego dnia. Będzie to idealny plan na wolne popołudnie. Premiera zaplanowana jest na 22 kwietnia 2022 roku.

Zachowaj spokój - fabuła

Akcja serialu rozgrywa się na zamożnym osiedlu, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. Zachowaj spokój to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller, który, choć nie jest kontynuacją W głębi lasu, pokaże dalsze losy kilku bohaterów z pierwszej ekranizacji Harlana Cobena.