Za Blisko / Too Close

i

Autor: Screen z YouTube.com/Movies Trailers Kadr z serialu "Too Close"

ZA BLISKO - brutalna zbrodnia, psychiatra i morderca, który niczego nie pamięta. Brytyjski kryminał podbija internet!

2022-09-28 15:18

O wielu rzeczach można nie pamiętać, ale czy można zapomnieć o tym, że kogoś się zabiło? "Za Blisko" to kolejny kryminał, który trafił do biblioteki HBO Max. To doskonała propozycja dla wszystkich fanów dramatów i kilkuodcinkowych historii. O czym jest serial, który podbił serca polskich widzów?

Można powiedzieć, że Za Blisko to kolejny brytyjski serial, który właściwie opowiada to samo, co wiele innych tytułów. Mamy zbrodnie, oskarżonego i kolejną zagadkę do rozwiązania. Serial ma jednak kilka punktów, w których znacznie się wyróżnia i sprawia, że całość ogląda się po prostu świetnie. Jeżeli jesteście fanami dramatów i kryminałów, to ta propozycja jest zdecydowanie dla was. Co więcej, nie będziecie musieli poświęcać na nią niezliczonej ilości godzin, bo łącznie składa się tylko z trzech odcinków!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SMILE - młoda lekarka, tajemniczy pacjent i mroczna przeszłość. Nadchodzi nowy horror w gwiazdorskiej obsadzie!

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Za Blisko - opis odcinków. O czym jest serial?

W produkcji mamy dwie główne bohaterki, które grają pierwsze skrzypce. Jedną z nich jest gwiazda "Czarnobyla" Emma Robertson, która wciela się w doświadczoną specjalistkę od psychiatrii sądowej. Drugą kluczową postacią dla historii jest Connie Mortensen, która gra kobietę oskarżoną o popełnienie zbrodni. Nie pamięta jednak zarzucanych jej czynów... a może tylko udaje? Czy psychiatrę i więźniarkę połączy głębsza relacja?

Za Blisko - gdzie oglądać? Ile odcinków?

Serial Za Blisko (ang. Too Close) został stworzony w 2021 r. na potrzeby stacji telewizyjnej ITV. Od września 2022 można oglądać go również w Polsce w serwisie HBO Max. Produkcja składa się łącznie z trzech odcinków.