SMILE - młoda lekarka, tajemniczy pacjent i mroczna przeszłość. Nadchodzi nowy horror w gwiazdorskiej obsadzie!

2022-09-28 14:03 Leon Pietrzak
Uśmiechnij się / SMILE / horror 2022
Autor: Screen z YouTube.com/Paramount Pictures

SMILE nadchodzi, ale nie wszystkim będzie do śmiechu. Zwiastun zebrał kilka milionów wyświetleń, a fani filmów grozy już zacierają ręce i czekają, by wybrać się na seans. O czym jest nowy, niepokojący i niezwykle przerażający horror? Kiedy premiera w Polsce?

Uśmiechnij się to polski tytuł nadchodzącego horroru "Smile", który zapowiadany jest jako najbardziej przerażająca produkcja od lat. Zwiastun taki jest, ale czy podczas seansu będą nam towarzyszyć podobne emocje? Film to adaptacja krótkometrażowego tytułu z 2020 roku "Laura nie spała", który zebrał bardzo pozytywne recenzje widzów i krytyków oraz wiele wyróżnień na festiwalach. Na ekranie zobaczymy córkę Kevina Bacona - Sosie Bacon, a także wiele znanych nazwisk! SMILE będzie dostępny również w Polsce, więc sprawdzamy, kiedy wybrać się do kina.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Egzorcyzmy Siostry Ann - historia zakonnicy, która mierzy się z demonem. Kiedy premiera przerażającego horroru?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

SMILE - o czym jest?

Dr Rose Cotter (Sosie Bacon) jest świadkiem dziwacznego, traumatycznego incydentu z udziałem pacjenta i zaczyna doświadczać przerażających wydarzeń, których nie potrafi wyjaśnić. Gdy przytłaczający terror zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi stawić czoła niepokojącej przeszłości, aby przetrwać i uciec od strasznej nowej rzeczywistości.

SMILE - obsada, data premiery w Polsce

W obsadzie horroru znalazła się oczywiście Sosie Bacon, a obok niej na ekranie wystąpi również: Jesse T. Usher, Kal Penn, Rob Morgan, Caitlin Stasey oraz Kyle Gallner. Kinowa premiera w Polsce odbędzie się 30 września 2022 r. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE