Young Leosia

i

Autor: Leon Pietrzak/ESKA

Young Leosia - koncert Hulanki Tour w TV i ONLINE. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-12-27 12:05

Przed nami telewizyjny koncert wielkiej gwiazdy polskiego rapu. Jedna ze stacji postanowiła pokazać koncert raperki Young Leosi, która od kilku miesięcy cieszy się ogromną popularnością. Niedawno zakończyła trasę Hulanki, ale popularny kanał TV pokaże nagranie z jednego z koncertów. Kiedy go oglądać?

Young Leosia - koncert Hulanki Tour w TV i ONLINE. Kiedy i gdzie oglądać? Young Leosia to jedno z największych odkryć muzycznych w naszym kraju w ciągu ostatnich lat. Niespodziewanie młoda artystka osiągnęła sukces porównywalny do takich raperów jak Sobel czy Sokół. Już teraz wiele osób mówi, że jest polską Cardi B czy Megan Thee Stallion. Jej piosenki jak Szklanki, Baila Ella czy Wyspy znalazły się na szczytach notowań aplikacji streamingowych, a teledyski podbijały kartę na czasie na YouTube. Young Leosia jest już ważną postacią polskiej popkultury, a więc ma dużo fanów, którzy marzą o tym, aby pójść na jej koncert. Ostatnio odbyła się trasa koncertowa Hulanki Tour, a relację z jednego z koncertu będzie można zobaczyć w telewizji. Sprawdź, gdzie i kiedy.

Sara James, Ochman i Michał Szczygieł składają życzenia na Boże Narodzenie dla czytelników ESKA.pl

Young Leosia - Hulanki Tour w TV

Koncert z trasy Hulanki Tour będzie można zobaczyć w Canal+ Online już 29 grudnia! - Finałowy koncert trasy Hulanki Tour był jedną z najgłośniejszych imprez tego roku. Dawaliśmy z siebie wszystko, żeby za każdym razem zaprezentować Wam najlepsze show, a Wy wytrwale hulaliście z nami do upadłego. Jeśli macie siłę na kolejny melanż link znajdziecie na stories! - czytamy na Instagramie stacji.

Sonda
Którą piosenkę Young Leosi wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE