Klaudia Antos

i

Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

You Can Dance - tańczyła z Jennifer Lopez, a teraz będzie jurorką programu TVP

2021-06-10 14:44

You Can Dance powraca po wielu latach. Słynne show dla tancerzy będzie można zobaczyć w Telewizji Polskiej. Producenci ogłosili już skład jurorski nowej edycji. Pojawiła się w nim tancerka, która odniosła duży sukces w Stanach Zjednoczonych. Tańczyła między innymi dla Jennifer Lopez. Kim jest Klaudia Antos?

You Can Dance powraca po 5 latach! Nowej edycji nie zobaczymy jednak w TVN, a w TVP. Ogłoszono już skład jury programu i jedną z jurorek została Klaudia Antos. Tancerka dobrze wie, na czym polega program oraz jak trudno osiągnąć w nim sukces. Brała udział w ostatniej edycji w TVN i zajęła ósme miejsce. Od tamtej pory jej kariera bardzo dobrze się rozwinęła. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam osiągnęła duże sukcesy zawodowe. Na scenie wystąpiła obok jednaj z największych gwiazd muzyki rozrywkowej - Jennifer Lopez. W 2020 roku miała okazję zatańczyć razem z nią podczas występu na SuperBowl. JLo przygotowała wtedy wspólne show razem z Shakirą. Duże doświadczenie zawodowe z pewnością pomoże Klaudii Antos w ocenianiu nowych uczestników talent show.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Klaudia Antos o Jennifer Lopez

- Nasze przygotowania trwały 2 miesiące. Intensywne 2 miesiące prób, po 10 godzin dziennie. J.Lo była z nami codziennie, więc już teraz możesz sobie wyobrazić, jaka więź była między nią a nami. Jest jedną z najbardziej pracujących i wymagających osób, jakie poznałam w całym swoim życiu. Wie jak pracować, aby show było na jak najwyższym poziomie, dlatego wymagała od nas też najlepszego - powiedziała Klaudia Antos w wywiadzie dla Gali.

You Can Dance - Nowa generacja: jury

Pod koniec marca 2021 roku wystartował casting do nowej odsłony programu You Can Dance. Zgłosić mogą się osoby w wieku od 8 do 13 lat. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, program ma być emitowany na antenie Telewizji Polskiej, a pierwsze odcinki mają mieć premierę w jesiennej ramówce stacji. Wiadomo już, że w jury show pojawi się Agustin Egurrola, który od 2021 roku zasiada w jury programu Dance Dance Dance. Obok niego zasiądą Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, oraz Klaudia Antos.