You Can Dance. Nowa Generacja - zmiana emisji. Kiedy i o której oglądać taneczny program?

2021-09-24 14:06 kg
You Can Dance
Autor: Maciej Zawada

You Can Dance. Nowa Generacja to taneczne show Telewizji Polskiej, w którym udział biorą utalentowani tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Wszyscy marzą o tym, aby zwyciężyć i spełniać swoje marzenia. Program gości na ekranach naszych telewizorów od 10 września 2021 roku i dotychczas był emitowany w każdy piątek, o godzinie 20:00 w TVP2. Okazuje się, że stacja wprowadziła zmianę w emisji show. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

You Can Dance. Nowa Generacja - zmiana emisji. Program You Can Dance. Nowa Generacja zadebiutował na antenie TVP 10 września 2021 roku. W pierwszych odcinkach show widzowie mają okazję śledzić castingi, podczas których swój talent prezentują najzdolniejsi, młodzi tancerze. Ich występy ocenia jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Misha Kostrzewski. Do kolejnego etapu, czyli Akademii, trafi 55 tancerzy, którzy będą trenować z utytułowanymi choreografami. Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych.

Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga. GWIAZDY mają szczęście w MIŁOŚCI? | ESKA XD - Hotplota #32

You Can Dance. Nowa Generacja - zmiana emisji

Na początku września 2021 roku na antenę Telewizji Polskiej powróciły Barwy szczęścia. Ze względu na You Can Dance, zmianie uległy dni emisji serialu, który od 6 września był emitowany tylko od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVP2. Widzom nie do końca spodobała się ta zmiana. Na prośbę fanów produkcji stacja postanowiła wrócić do wcześniejszej emisji. Od 24 września Barwy szczęścia będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, o 20:10. Z tego też względu, program You Can Dance. Nowa Generacja będzie emitowany w każdy piątek, o godzinie 20:40, czyli o 40 minut później niż miało to miejsce dotychczas.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE