Yippeekayay Las Vegas! Bruce Willis gwiazdą komedii ŻĄDZE i PIENIĄDZE! [VIDEO]

2012-12-04 8:53
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Bruce Willis powraca do Miasta Grzechu. Czy poradzi sobie bez płaszcza i wysłużonego magnum? Wydaje się że tak, bo tym razem nie chodzi o mroczne zakamarki "Sin City", a słoneczne Vegas, gdzie rozgrywa się akcja komedii "Żądze i pieniądze" (w kinach od 7 grudnia).

W nowym obrazie twórcy nagrodzonych trzema Oscarami "Niebezpiecznych związków", Willis wcielił się w Dinka, króla hazardowego półświatka Vegas. "Bruce wykonał kawał świetnej roboty wnosząc do filmu odrobinę swojej "bruce'owatości." - mówi producent Anthony Bregman. "Myślę, że rola ta będzie dla wielu niespodzianką."

Musi tak być, skoro nawet doświadczony producent Randall Emmett, który miał okazję współpracować z Willisem w przeszłości, był zdumiony jego pracą na planie komedii "Żądze i pieniądze".

"Zrobiłem mnóstwo filmów gatunkowych, z którymi większość ludzi utożsamia Willisa - to przecież główny bohater kina akcji." - opowiada Emmett. "Gdy przyszedłem na plan pierwszego dnia, byłem w kompletnym szoku. Ten mały, rozemocjonowany facecik to on?! Wychowałem się na "Szklanej pułapce" i pamiętam doskonale Bruce'a z tego filmu, a tu nagle widzę go w sportowych podkolanówkach i spodenkach khaki. Tak perfekcyjnie wszedł w postać, że po prostu stał się tym kolesiem. To było coś, czego nie widziałem nigdy wcześniej."

źródło/fot - materiały prasowe

PD

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE