Wychowane przez wilki sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu HBO?

2020-09-18 11:29 PK
Wychowane przez wilki w HBO - premiera serialu Ridleya Scotta. Kiedy oglądać?
Autor: Materiały prasowe HBO

Serial sci-fi Wychowane przez wilki wyprodukowany przez Ridleya Scotta dla HBO to absolutny hit stacji. Nie dziwi więc fakt, że tuż po premierze produkcji podjęto decyzję o realizacji drugiej odsłony.

Serial Wychowane przez wilki, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.

Wychowane przez wilki sezon 2 powstanie!

HBO MAX podjęło decyzję o kontynuacji serialu Wychawane przez wilki! Niestety póki przybliżona data premiery nie jest znana.

Wychowane przez wilki - obsada

W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin (Wybawienie, Straszna kobieta), Abubakar Salim (Fortitude, Jamestown), Winta McGrath (Do nieba, Moje wakacje z Rudym), Niamh Algar (The Virtues), Jordan Loughran (Boss, Emerald City), Matias Varela (Narcos, Point Break – na fali), Felix Jamieson (The Ghost), Ethan Hazzard (The Long Song), Aasiya Shah (Z pamiętnika położnej, Niezapomniane), Ivy Wong (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Czarownica 2) i Travis Fimmel (Wikingowie).

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE