Wszystko wszędzie naraz

i

Autor: Album Online/East News

FILMY

"Wszystko wszędzie naraz" dostanie drugą część? Gwiazda filmu odpowiada!

2023-05-23 12:09

Zdobył siedem Oscarów, dwa Złote Globy i dziesiątki innych nagród. Film "Wszystko wszędzie naraz" rozbił bank i stał się hitem na skalę światową. Niektórzy widzowie domagali się drugiej części, a nawet spekulowano o nakręceniu takiej za kulisami. Teraz o sequelu wypowiedziała się sama Michelle Yeoh.

"Wszystko wszędzie naraz" nie miało sobie równych i praktycznie każda nominacja do prestiżowych nagród kończyła się zwycięstwem twórców tego projektu. Szalona i niezwykle zwariowana komedia, to ponad dwugodzinny seans przepełniony akcją, dynamicznym montażem i efektami komputerowymi. Dan Kwan i Daniel Scheinert nie spodziewali się, że stworzą aż tak popularne dzieło i że tego typu produkcja przyjmie się tak dobrze na Oscarach. Wielokrotnie podkreślali, że to wszystko przerosło ich oczekiwania. Historia branży filmowej pokazuje, że takie sukcesy często kończą się nakręceniem sequela. Czy taki ma szansę powstać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski akcent w oscarowym filmie "Wszystko wszędzie naraz". Możesz zobaczyć go na żywo!

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

"Wszystko wszędzie naraz 2" powstanie? Gwiazda filmu odpowiada

Filmowa Evelyn Wang, czyli Michelle Yeoh, pojawiła się na tegorocznym Cannes, gdzie postanowiła odnieść się do drugiej części filmu. Na jednym z paneli wspomniała, że "Wszystko wszędzie naraz" jest idealnym dowodem na to, jak bardzo zmieniło się Hollywood i że branża dawno nie widziała czegoś tak świeżego i szalonego. Dodała, że tytuł znacznie popchnął nie tylko jej karierę do przodu, ale również wzmocnił pozycję azjatyckich aktorów w światowym przemyśle filmowym. Jeżeli chodzi o wspomnianą kontynuację oscarowego hitu, to nie mamy tutaj dobrych wieści. Michelle Yeoh powiedziała, że nie chce robić drugi raz tego samego, co oznacza, że nie ma co spodziewać się kolejnej odsłony.

Chodzi o to, by przekraczać granicę i nie zgadzać się na normalność. Czy ta normalność przyniosłaby nominacje dla WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ? Jeszcze pięć czy dziesięć lat temu nie byłoby to możliwe." - wspomniała Yeoh

Nie będzie kontynuacji. Zrobilibyśmy wówczas drugi raz to samo." - dodała aktorka podczas panelu

O czym jest Wszystko Wszędzie Naraz?

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.