Wszystko przed nami - pamiętasz ten serial TVP? Miał być nowym M jak miłość

2021-09-15 16:08 Adrian Rybak
Wszystko przed nami
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Wszystko przed nami to serial, który lata temu miał podbić polską telewizję. Reklamowany był jako nowy hit na miarę Barw szczęścia i M jak miłość. Co więcej, scenarzystką była sama Ilona Łepkowska. Produkcja jednak nie osiągnęła sukcesu. Pamiętacie tę propozycję? Przypominamy serial Wszystko przed nami.

Wszystko przed nami to serial, który miał szansę stać się ogromnym hitem. Wzorowany był na wcześniejszych ogromnych hitach TVP - Barwach szczęścia, M jak miłość czy Klanie. Postanowiono także zatrudnić najsłynniejszą polską scenarzystkę, która na swoim koncie miała wspomniane wcześniej tytuły. Ilona Łepkowska pokładała ogromne nadzieje w tym projekcie. Mówiła, że to nowy tasiemiec, który tym razem skierowany będzie do młodszej publiczności. W serialu pokazane zostały problemy młodzieży i młodych dorosłych. Niestety, produkcja nie zdobyła wystarczająco dużej oglądalności, aby kontynuowano jej emisję. Ostatni 99. odcinek pokazano 24 września 2012 roku na antenie TVP1. O czym był serial Wszystko przed nami? Kto w nim zagrał?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Wszystko przed nami - fabuła

Wszystko przed nami to historia młodych ludzi, których łączy przyjaźń. Po powrocie z Mediolanu postanawiają założyć wspólny biznes. W malowniczej kamienicy w centrum Lublina pod szyldem „Dobry Adres” powstają kolejno bar, nowoczesny hostel i kancelaria prawna, a z czasem inne przedsięwzięcia.

Wszystko przed nami - obsada

W serialu wystąpili między innymi Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Magdalena Łaska, Julia Pogrebińska, Jeremi Protas, Piotr Nowak, Gabriela Muskała, Małgorzata Majerska, Agata Nizińska, Paweł Ciołkosz, Katarzyna Figura, Joanna Jeżewska, Radosław Pazura, Karolina Kominek i Monika Krzywkowska.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE